Monster Hunter World: Iceborne - Master Edition (PC) - Steam Key - CIS
Kód: 10000189221013Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000189221013 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | CAPCOM |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core i5 4460 or Core i3 9100F or AMD FX-6300 or Ryzen 3 3200G |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA GeForce GTX 760 or GTX1050 or AMD Radeon R7 260x or RX 560 |
| Pamäť (minimálna): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 52 GB available space |
| Systém (minimálny): | WINDOWS 10 (64-bit required) |
| Iné (minimálne): | These specs allow for the game to be played in 1080p/30fps with graphics settings at "Low". - 64-bit processor and operating system are required. |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i7 3770 or Core i3 8350 or Core i3 9350F / AMD Ryzen 5 1500X or Ryzen 5 3400G |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA GeForce GTX 1060 (VRAM 3GB) or GTX 1650 / AMD Radeon RX 480 or RX 570 |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 52 GB available space |
| Systém (odporúčané): | WINDOWS 10 (64-bit required) |
| Other (recommended): | These specs allow for the game to be played in 1080p/30fps with graphics settings at "High". - 64-bit processor and operating system are required. - Windows 10 (Version 1809 or later) and a 4GB VRAM GPU (graphics board or video card) are required for DirectX 12 API. |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
