NASCAR Heat 5 (PC) - Steam Key - CIS
Kód: 10000195371006Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000195371006 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Motorsport Games |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core i3 530 or AMD FX 4100 |
| Grafika (minimálna): | Nvidia GTX 460 or AMD HD 5870 |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 18 GB available space |
| Systém (minimálny): | 64bit Versions of Windows 7, 8 and 10 |
| Iné (minimálne): | Supported Graphics Cards: AMD HD5870 or better, HD6870 or better, HD7790 or better, R7 260 or better, R9 260 or better, Nvidia GTX460 or better, GTX560 or better, GTX650Ti or better, GTX750 or better, GTX950 or better |
| Procesor (odporúčaný): | Intel i5 9600k or AMD Ryzen 5 2600x |
| Grafika (odporúčané): | Nvidia GeForce GTX 1660Ti or AMD |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 18 GB available space |
| Systém (odporúčané): | 64bit Version of Windows 10 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
