Neptunia: Sisters VS Sisters (PC) Steam Key
Kód: 10000338051002Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000338051002 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Idea Factory International, Inc. |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | Hra obsahuje nahotu, sexuálne chovanie alebo narážky |
| Procesor (minimálny): | Intel i5 2.3GHz or AMD A9 2.9GHz |
| Grafika (minimálna): | Dedicated GPU with 2GB of VRAM |
| Pamäť (minimálna): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 15 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 8 (64-bit) |
| Iné (minimálne): | Requires a 64-bit processor and operating system |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
