Observation (PC) Steam Key
Kód: 10000195701008Podrobný popis
Observation is a sci-fi thriller uncovering what happened to Dr. Emma Fisher, and the crew of her mission, through the lens of the station’s artificial intelligence S.A.M. Players assume the role of S.A.M. by operating the station’s control systems, cameras, and tools to assist Emma in discovering what is happening to the station, the vanished crew, and S.A.M. himself.
You're not on the station, you are the station
Blending narrative adventure, puzzles, exploration, and cosmic existential horror, uncover the true nature of yourself, your crew, and the mysterious always-present hexagon on Saturn...
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 9760483435959 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Devolver Digital |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | V hre sa používa vulgárny jazyk |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Windows 7, 8, 8.1, 10 x64 OS Windows 7, 8, 8.1, 10 x64 CPU Intel Core i3-3240 (2 * 3400) or equivalent | AMD FX-4300 (4 * 3800) or equivalent |
| Grafika (minimálna): | GeForce GT 640 (2048 MB) | Radeon HD 7750 (2048 MB) |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 12 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 7, 8, 8.1, 10 x64 |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i5-6600K (4 * 3500) or equivalent | AMD Ryzen 3 2200G (4 * 3500) or equivalent |
| Grafika (odporúčané): | GeForce GTX 960 (4096 MB) | Radeon RX 570 (8192 MB) |
| Pamäť (odporúčané): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 12 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 7, 8, 8.1, 10 x64 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
