Octopath Traveler (PC) - Steam Key - CIS
Kód: 10000169587011Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000169587011 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Nintendo |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | V hre sa používa vulgárny jazyk |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | Hra obsahuje nahotu, sexuálne chovanie alebo narážky |
| Procesor (minimálny): | AMD FX-4350 / Intel® Core™ i3-3210 |
| Grafika (minimálna): | AMD Radeon™ R7 260X (2GB VRAM) / NVIDIA® GeForce® GTX 750(2GB VRAM) |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 5 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows® 7 SP1 / 8.1 / 10 64-bit |
| Procesor (odporúčaný): | AMD Ryzen™ 3 1200 / Intel® Core™ i5-6400 |
| Grafika (odporúčané): | Radeon™ RX 470(4GB VRAM) / NVIDIA® GeForce® GTX 1060 6 GB VRAM |
| Pamäť (odporúčané): | 6 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 5 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows® 7 SP1 / 8.1 / 10 64-bit |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
