Office 2021 Professional Plus x4 Bundle (PC) Microsoft Key
Kód: 10000514701001Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000514701001 |
| Digitální platforma: | Microsoft |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | 1.6 GHz, dual-core processor |
| Grafika (minimálna): | DirectX 10 graphics card for graphics hardware acceleration |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB (64bit), 2 GB (32bit) RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 4 GB available disk space |
| Systém (minimálny): | Windows 11 or Windows 10 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
