Pathfinder – Collector’s Edition (PC) Steam Key
Kód: 96BW3DMNC-7/4856Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000337234003 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel(R) Core(TM) i3-2310M CPU @ 2.10GHz |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA GeForce 940M |
| Pamäť (minimálna): | 6 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 50 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 7 |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i7 CPU 920 @ 2.67GHz |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 50 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 10 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
