PowerWash Simulator 2 (PC) Steam Key
Kód: 10000512834003Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000512834003 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | FuturLab |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core i3 10100TE (Q2 2020), Intel Core i5 7400 (Q1 2017), AMD Ryzen™ 3 1300X (Q3 2017) AMD Ryzen™ 5 PRO 2500U (Q1 2019), Intel Core i7 8650U (Q3 2017), |
| Grafika (minimálna): | GeForce GTX 1060 6GB, NVIDIA GeForce RTX 2060 Mobile 6GB, AMD Radeon RX 5600M 6GB |
| Pamäť (minimálna): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 8 GB available space |
| Systém (minimálny): | Win 10 (64 Bit) |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i5-13600K, AMD Ryzen 7 7700X |
| Grafika (odporúčané): | Geforce RTX 4060 Ti 8GB, Radeon RX 6700 XT 8GB |
| Pamäť (odporúčané): | 16 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 16 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Win 11 (64 Bit) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
