Racing Glider (PC) Steam Key
Kód: 96BW3DMNC-7/4902Podrobný popis
Racing Glider reinvents old classics of futuristic racing games by offering rally type circuits in natural and fantastic environments.
You will need to master the inertia, speed and physics of each vehicle you will play to beat the times set and grab all medals.
Racing Glider offers a gameplay between speed and control that will make you discover a new kind of racing game.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 2064362281802 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Mystik'Art |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Dual-Core min 2GHz |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA GeForce 450 series or AMD Radeon HD 5750 |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 5 GB |
| Systém (minimálny): | Windows 7, 8.1, 10 (64-bit) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
