Renegade Ops - Reinforcement Pack DLC (PC) Steam Key
Kód: 10000045010002Podrobný popis
General Bryant has found two new recruits to help in the fight against Inferno; Blazemo and Crystal.Drive Blazemo's buggy with flaming pipes and use his special ability, Incinerator, to turn into a huge fireball that engulfs everything in its path and cause ultimate destruction!
Alternatively you can drive as Crystal and use her Force Field special ability to repel enemy fire and create a safe haven for you and your allies to shoot from.
Release Date: 2011-12-19
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 6098066153857 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | SEGA |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | V hre sa používa vulgárny jazyk |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | Áno |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core 2 Duo 2.6 GHz / AMD Phenom X3 2.4GHz |
| Grafika (minimálna): | 256 MB VRAM - GeForce / Radeon |
| Pamäť (minimálna): | 2 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 10 GB HD |
| Systém (minimálny): | Windows Vista |
| Procesor (odporúčaný): | Intel CoreR i5 M540 |
| Grafika (odporúčané): | Nvidia GeForce GTS 250 series / ATI Radeon HD 5750 |
| Pamäť (odporúčané): | 3 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 10 GB HD |
| Systém (odporúčané): | Windows 7 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
