River City Girls 2 (PC) - Steam Key - CIS
Kód: 10000337653001Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000337653001 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Limited Run Games |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel(R) Core 2 Duo E7500 |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA GeForce GTX 750 or equivalent |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 6 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 10 64-bit |
| Procesor (odporúčaný): | AMD Phenom(TM) II X6 1035T @3100 MHz / Intel(R) Core(TM) i7 3770 @3400 MHz or higher |
| Grafika (odporúčané): | AMD Radeon HD 7800 Series / NVIDIA GTX 950 or higher |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 6 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 10 64-bit |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
