Roadside Research (PC) Steam Key
Kód: 10000513954002Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000513954002 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Oro Interactive |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Ryzen 3 2200G / Intel i5-7400 |
| Grafika (minimálna): | AMD RX 570 / Nvidia GTX 1060 |
| Pamäť (minimálna): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 6 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 10 or Windows 11 |
| Procesor (odporúčaný): | Ryzen 7 2700X / Intel i7-9700K |
| Grafika (odporúčané): | AMD RX 5600 XT / Nvidia 2060 |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 8 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 10 or Windows 11 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
