ROMANCE OF THE THREE KINGDOMS XIV - Diplomacy and Strategy Expansion Pack Bundle (PC) Steam Key
Kód: 10000192973008Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000192973008 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Koei Tecmo |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core i3-3220 (3.0GHz or over) |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA GeForce GTX660 |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 20 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows® 10, Windows® 8.1, 64bit |
| Iné (minimálne): | soundCard: 16 bit stereo, 48KHz WAVE file can be played, directx: Version 11 |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i7-3770 (3.0GHz or over) |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 20 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows® 10, Windows® 8.1, 64bit |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
