RUSH: A Disney • PIXAR Adventure (PC) Steam Key
Kód: 10000172307002Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000172307002 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Microsoft Studios |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core i3-3210 @ 3.2 GHz || AMD FX-4150 @ 4 GHz |
| Grafika (minimálna): | Nvidia GT GTX 650 || AMD R7 260 |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 24 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 7 or higher |
| Iné (minimálne): | directx: Version 11 |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i5 3330 @ 3.0 GHz || AMD FX-6130 @ 3.6 GHz |
| Grafika (odporúčané): | Nvidia GTX 660 Ti || AMD R7 370 |
| Pamäť (odporúčané): | 6 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 24 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 7 or higher |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
