Saints Row: Gat out of Hell (PC) GOG.COM Key
Kód: 10000013081022Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000013081022 |
| Digitální platforma: | GOG.COM |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Deep Silver |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | V hre sa používa vulgárny jazyk |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core i3-2100 (3.1 GHz) or AMD Athlon II X4 645 AM3 (3.1 GHz) |
| Grafika (minimálna): | GeForce GT 440 (1024 MB) or Radeon HD 6670 (1024 MB) |
| Pamäť (minimálna): | 4096 MB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 7 GB available space |
| Systém (minimálny): | Ubuntu 14.04.3 LTS or SteamOS Brewmaster |
| Iné (minimálne): | Recommended Graphics Drivers: Nvidia: 352, 355 or 358 series driver / AMD: AMD Catalyst (fglrx) 15.9 or better. MESA drivers and Intel Graphics are not currently supported. |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i5-2500K (3.3 GHz) or AMD FX-4300 (3.8 GHz) |
| Grafika (odporúčané): | GeForce GTX 660 (2048 MB) or Radeon HD 6970 (2048 MB) |
| Pamäť (odporúčané): | 8192 MB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 7 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Ubuntu 14.04.3 LTS or SteamOS Brewmaster |
| Other (recommended): | Recommended Graphics Drivers: Nvidia: 352, 355 or 358 series driver / AMD: AMD Catalyst (fglrx) 15.9 or better. MESA drivers and Intel Graphics are not currently supported. |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
