Sid Meier's Civilization V - Gold Edition (PC) - Steam Key - CIS
Kód: 10000008185004Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000008185004 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | 2K Games |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | Áno |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core 2 Duo (Dual-Core) CPU Speed: 2.4 GHz |
| Grafika (minimálna): | INTEL HD 4000, NVIDIA Geforce 8600, ATI Radeon HD 2600, VRAM 256MB |
| Pamäť (minimálna): | 2 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 8 GB |
| Systém (minimálny): | 10.8.5 (Mountain Lion), 10.9.5 (Mavericks), 10.10.5 (Yosemite), 10.11.1 (El Capitan) |
| Iné (minimálne): | Multiplayer: Internet (TCP/IP) and LAN (TCP/IP) play supported. Please note, it is possible for Mac and PC to become out of sync during updates. Within this short time period, Mac users will only be able to play other Mac users. |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
