Sintopia (PC) Steam Key
Kód: 10000514458002Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000514458002 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Team17 |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | i5 10400 (6 x 2.9GHz) / Ryzen 5 3600 (6 x 3.6GHz) |
| Grafika (minimálna): | RTX 2060 SUPER (8 GB) / RX 5700 XT (8 GB) |
| Pamäť (minimálna): | 12 GB RAM |
| Systém (minimálny): | Windows 10 x64 |
| Iné (minimálne): | 1080p @ 30fps |
| Procesor (odporúčaný): | i7 11700k (8 x 3.6GHz) / Ryzen 7 5800x (8 x 3.8GHz) |
| Grafika (odporúčané): | RTX 4080 (8GB) / RX 7900 XT (16GB) |
| Pamäť (odporúčané): | 32 GB RAM |
| Systém (odporúčané): | Windows 11 x64 |
| Other (recommended): | 1080p @ 60fps |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
