Sker Ritual (PC) Steam Key
Kód: 10000502754002Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000502754002 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Wales Interactive |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core i5-4460 / AMD FX-6300 |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA GeForce GTX 760 / AMD Radeon R7 260x with 2GB Video RAM |
| Pamäť (minimálna): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 15 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 7, 8.1, 10 (64-bit required) |
| Iné (minimálne): | Requires a 64-bit processor and operating system |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i5-10500 / AMD Ryzen 5 2600 or better |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290 or better |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 15 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 10 64-bit |
| Other (recommended): | Requires a 64-bit processor and operating system |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
