Smilemo (PC) Steam Key
Kód: 10000337688002Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000337688002 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | 2.6 GHz Intel® Core™ i5-750 or 3.2 GHz AMD Phenom™ II X4 955 |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD5850 (1 GB VRAM) |
| Miesto na disku (minimálne): | 250 MB available space |
| Systém (minimálny): | Windows® 7 (SP1) / Windows® 8 / Windows® 8.1 |
| Iné (minimálne): | Sound Card: DirectX 11 sound device |
| Procesor (odporúčaný): | 3.3 GHz Intel® Core™ i5-6600 or 4.0 GHz AMD FX-8350 or better |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA GeForce GTX 960 or AMD Radeon HD 7970 or better (2 GB VRAM) |
| Miesto na disku (odporúčané): | 250 MB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows® 10 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
