Split Fiction (PC) EA App Key
Kód: 10000509280029Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000509280029 |
| Digitální platforma: | EA App |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Electronic Arts |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core i5-6600K or AMD Ryzen 5 2600X |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA GeForce GTX 970 - 4GB or Radeon RX 470 - 4GB |
| Pamäť (minimálna): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 85 GB available space |
| Systém (minimálny): | 64 bit Windows 10/11 |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i7-11700k or AMD Ryzen 7 5800X |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA GeForce RTX 3070 - 8GB or AMD Radeon 6700 XT - 12GB |
| Pamäť (odporúčané): | 16 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 85 GB available space |
| Systém (odporúčané): | 64 bit Windows 10/11 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
