Sudden Strike 4 - The Pacific War (PC) Steam Key
Kód: 10000183024003Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000183024003 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | AMD or Intel, 3 GHz Dual-Core or 2.6 GHz Quad-Core |
| Grafika (minimálna): | AMD Radeon HD 7850, NVIDIA GeForce 660 series |
| Pamäť (minimálna): | 6 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 12 GB available space |
| Systém (minimálny): | SteamOS, Ubuntu 15.10 |
| Procesor (odporúčaný): | AMD Quad-Core @ 3.8 GHz or Intel Quad-Core @ 3.2 GHz |
| Grafika (odporúčané): | AMD Radeon RX 470 or NVIDIA GeForce 1050 Ti series and above |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 12 GB available space |
| Systém (odporúčané): | SteamOS, Ubuntu 15.10 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
