Summum Aeterna (PC) Steam Key
Kód: 10000503585001Podrobný popis
Summum Aeterna is a Roguelite game that combines world crawler mechanics never seen before in the genre with a fast-paced combat system and a unique 2D art style.
Taking the role of the King of Darkness, a mighty, powerful, and badass warlord condemned to eternal life, you'll explore uncharted worlds populated with treasures, traps, hordes of enemies and powerful bosses.
Explore wild territories, descend into the most dangerous depths of Aeterna, and fight your way to the end of each world... If you can!
Release Date: 2023-09-14
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 8265554626799 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Aeternum Game Studios |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel i5-7400 | AMD Ryzen 3 3200G |
| Grafika (minimálna): | Nvidia GTX 750 | AMD Radeon HD 7770 |
| Pamäť (minimálna): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 10 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 10 |
| Procesor (odporúčaný): | Intel i7-7700 | AMD Ryzen 7 1700X |
| Grafika (odporúčané): | Nvidia GTX 1070 | Radeon RX Vega 56 |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 10 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 10 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
