SUPER DRAGON BALL HEROES WORLD MISSION (PC) Steam Key CIS
Kód: 10000187036004Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000187036004 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | BANDAI NAMCO Entertainment |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core i3-4160 or AMD FX-4350 |
| Grafika (minimálna): | GeForce GTX 660 or Radeon HD 7850 |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 4 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 7 SP1, 64-bit |
| Iné (minimálne): | soundCard: DirectX compatible soundcard or onboard chipset, directx: Version 11 |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i3-6100 or AMD Ryzen 3 1200 |
| Grafika (odporúčané): | GeForce GTX 950 or Radeon RX 280 |
| Pamäť (odporúčané): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 4 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 10, 64-bit |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
