TP-LINK Tapo C665G K Vonkajšia bezpečnostná kamera
Kód: TAPO C665G KITPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 1.94 kg |
| EAN: | 8885020624212 |
| Mikrofón: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Optický zoom (x): | Nemá |
| Digitálny zoom (x): | Více než 10 |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 185 × 75 × 147 mm |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Chytrá domácnost kompatibil: | Ano |
| Umiestnenie kamery: | Venkovní + Vnitřní |
| Typ snímača: | CMOS |
| Typ objektivu: | Fixní |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu: | 4mm, F1.6 |
| Zorný uhol: | 360° |
| Záznamové médium: | Cloud + Storage Card Slot |
| Detekcia pohybu: | Ano |
| Detekcia zvuku: | Ano |
| Audio vstup: | Ano |
| Audio výstup: | Ano |
| Stupeň krytia: | IP65 |
| Napájení: | Solární |
| Otočná kamera: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| PoE: | Ne |
| Rozpoznávání lidí: | Ano |
| Rozpoznávání zvířat: | Ano |
| Rozpoznávání aut: | Ano |
| Rozpoznávání SPZ: | Ne |
| Dohledávání na základě metadat: | Ano |
| Cloud pro správu a přístup: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
