The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn (PC) Steam Key CIS
Kód: 10000008858005Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000008858005 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Bethesda Softworks |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Dual Core 2.0GHz or equivalent processor |
| Grafika (minimálna): | Direct X 9.0c compliant video card with 512 MB of RAM |
| Pamäť (minimálna): | 2 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 6 GB |
| Systém (minimálny): | Windows 7/Vista/XP PC (32 or 64 bit) |
| Iné (minimálne): | Internet connection |
| Procesor (odporúčaný): | Quad-core Intel or AMD CPU |
| Grafika (odporúčané): | DirectX 9.0c compatible NVIDIA or AMD ATI video card with 1GB of RAM |
| Pamäť (odporúčané): | 4 GB |
| Miesto na disku (odporúčané): | 6 GB |
| Systém (odporúčané): | Windows 7/Vista/XP PC (32 or 64 bit) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
