Viewsonic VX27G1-HD 27" IPS/1920x1080@180Hz/1ms/300cd/2xHDMI/DP/VESA
Kód: VX27G1-HD
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (do 72h)
KLÍČOVÉ VLASTNOSTI SuperClear® IPS panel Obnovovací frekvence 180 Hz zajišťuje plynulý obraz Rychlá odezva 1 ms (MPRT) pro ostrý obraz Proměnlivá obnovovací frekvence (VRR) eliminuje trhání obrazu a snižuje sekání HDR10 přináší vynikající kontrast a
Detailné informácie
Podrobný popis
KLÍČOVÉ VLASTNOSTI SuperClear® IPS panel Obnovovací frekvence 180 Hz zajišťuje plynulý obraz Rychlá odezva 1 ms (MPRT) pro ostrý obraz Proměnlivá obnovovací frekvence (VRR) eliminuje trhání obrazu a snižuje sekání HDR10 přináší vynikající kontrast a přesnost barev POPIS PRODUKTU ViewSonic VX27G1-HD je 27" FHD monitor vybavený konektory HDMI a DisplayPort. Využívá technologii SuperClear® IPS, která poskytuje špičkovou kvalitu obrazu a skvělý vizuální výkon. Vysoká obnovovací frekvence 180 Hz zajišťuje plynulé zobrazení s minimálním zpožděním vstupu. A tím to nekončí – ať už hrajete náročné hry, upravujete video a fotografie nebo pracujete v kanceláři, vždy budete pracovat na stylovém a elegantně navrženém monitoru. DISPLEJ Velikost displeje (palce): 27 Viditelná plocha (palce): 27 Typ panelu: IPS technologie Rozlišení: 1920 x 1080 Typ rozlišení: FHD (Full HD) Statický kontrastní poměr: 1 000:1 (typický) Dynamický kontrastní poměr: 50M:1 Vysoký dynamický rozsah: HDR10 Podsvícení: LED Jas: 300 cd/m2 (typický) Počet barev: 16,7 milionu Podpora barevného prostoru: skutečných 8 bitů Poměr stran: 16:9 Doba odezvy (MPRT): 1 ms Pozorovací úhly: 178° horizontálně, 178° vertikálně Životnost podsvícení: 30 000 hodin (min.) Zakřivení: rovný Obnovovací frekvence: 180 Hz Technologie VRR: ano (kompatibilní s G-Sync) Low Blue Light: softwarové řešení Flicker-Free: ano Barevný gamut: NTSC: 80 % (typicky), sRGB: 113 % (typicky) Velikost pixelu: 0,311 mm (H) x 0,311 mm (V) Povrch: antireflexní, tvrdý povlak (3H) KOMPATIBILITA Maximální rozlišení PC: 1920 x 1080 Maximální rozlišení Mac®: 1920 x 1080 Operační systémy: certifikováno pro Windows 10/11; testováno pro macOS Minimální rozlišení Mac®: 1920 x 1080 KONEKTIVITA 3,5mm audio výstup: 1 HDMI 2.0 (s HDCP 2.2): 2 DisplayPort: 1 Napájení: DC konektor (kladný střed) SPOTŘEBA Eco režim (úsporný): 18 W Eco režim (optimalizovaný): 23 W Typická spotřeba: 29 W Maximální spotřeba: 31 W Napětí: AC 100–240 V Pohotovostní režim: 0,5 W Napájecí zdroj: externí adaptér DOPLŇKOVÝ HARDWARE Zámek Kensington: 1 OVLÁDÁNÍ Fyzická tlačítka: nahoru, vpravo, dolů, vlevo, napájení OSD menu: výběr vstupu, nastavení zvuku, ViewMode, nastavení barev, ruční úprava obrazu, nastavení PROVOZNÍ PODMÍNKY Teplota: 0 °C až 40 °C Vlhkost (nekondenzující): 20 % až 90 % NÁSTĚNNÝ DRŽÁK VESA kompatibilita: 100 x 100 mm VSTUPNÍ SIGNÁL Horizontální frekvence: HDMI (v2.0): 32–210 kHz, DisplayPort (v1.4): 32–210 kHz Vertikální frekvence: HDMI (v2.0): 48–165 Hz, DisplayPort (v1.4): 48–180 Hz VIDEO VSTUP Digitální synchronizace: TMDS – HDMI (v2.0), PCI-E – DisplayPort (v1.4) ERGONOMIE Náklon: -5° / 20° HMOTNOST (IMPERIÁLNÍ) Čistá hmotnost: 7,7 lb Čistá hmotnost bez stojanu: 6,8 lb Hrubá hmotnost: 10,8 lb HMOTNOST (METRICKÁ) Čistá hmotnost: 3,5 kg Čistá hmotnost bez stojanu: 3,1 kg Hrubá hmotnost: 4,9 kg ROZMĚRY (IMPERIÁLNÍ) (Š × H × V) Balení: 26,8 × 18,1 × 4,7 palce Se stojanem: 24,22 × 17,88 × 7,92 palce Bez stojanu: 24,22 × 14,33 × 1,89 palce ROZMĚRY (METRICKÉ) (Š × H × V) Balení: 680 × 460 × 120 mm Se stojanem: 615,07 × 454,06 × 201,08 mm Bez stojanu: 615,07 × 364,1 × 47,96 mm OBECNÉ Certifikace: CE, CE EMC, CB, RoHS, ErP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO Obsah balení: VX27G1-HD ×1, DisplayPort kabel (v1.4, samec–samec) ×1, AC/DC adaptér ×1, rychlý návod ×1, napájecí kabel ×1 nebo ×2 (dle regionu) Recyklace/likvidace: likvidujte v souladu s místními předpisy Záruka: může se lišit podle trhu
Dodatočné parametre
Kategória: Monitory
Záruka: 730 dní
Hmotnosť: 4.9 kg
EAN: 76690703264 2
Uhlopriečka displeja (monitory, TV): 27"