Warhammer: End Times - Vermintide Death on the Reik (PC) Steam Key
Kód: 10000084405002Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000084405002 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Fatshark |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core2 Quad Q9500 @ 2.83GHz or AMD Phenom II X4 940 |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 5770 /w 1GB VRAM |
| Pamäť (minimálna): | 6 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 30 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 7 64-bit, Windows 8/8.1 64-bit, Windows 10 64-bit* |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i7-4790K @ 4.00 GHz or AMD FX-9590 @ 4.7 GHz |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA GeForce GTX 780 or AMD GPU Radeon R9 290 |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 30 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 7 64-bit, Windows 8/8.1 64-bit, Windows 10 64-bit* |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
