Warhammer: Vermintide 2 - Collector's Edition Upgrade (PC) Steam Key
Kód: 10000176038004Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000176038004 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core i5-2300 @ 2.80 GHz / AMD FX-4350 @ 4.2 GHz |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 5870 |
| Pamäť (minimálna): | 6 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 45 GB available space |
| Systém (minimálny): | 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10 |
| Iné (minimálne): | directx: Version 11 |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i7- 3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4 GHz |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA GeForce GTX 970/1060 or ATI Radeon R9 series |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 45 GB available space |
| Systém (odporúčané): | 64-bit Windows 10 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
