Wo Long: Fallen Dynasty - Complete Edition (PC) Steam Key
Kód: 10000337648045Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000337648045 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | KOEI TECMO GAMES CO. LTD. |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core i5-8400、AMD Ryzen 5 3400G |
| Grafika (minimálna): | GeForce GTX 1650 4GB、Radeon RX 570 4GB |
| Pamäť (minimálna): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 60 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 10, Windows 11, 64bit |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i7-8700、AMD Ryzer 5 3600XT |
| Grafika (odporúčané): | GeForce RTX 2060 6GB、Radeon RX 5700XT 8GB |
| Pamäť (odporúčané): | 16 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 60 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 10, Windows 11, 64bit |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
