World of Zombies (PC) Steam Key
Kód: 96BW3DMNC-7/4923Podrobný popis
ATMOSPHERIC LOCATION
I`m an Artist and that's what I see" - said our level designer and it turned out really well, considering that there are only three man working on the project for three years.
26 notorious speakers - here is the icing on the cake.
UNREAL ENGINE 4
Our possibilities are limited only by imagination and budget. Great picture and good FPS - solid argument
Yeah, congratulations!
You can play on your ancient calculator.
FREAKY GAMEPLAY
WOZ - legacy and sequel to RTZ, same humor and **cking spontaneity. Teamplay gonna wreak your brain or you can make a real rumble in PvP.
The plot and snot are also hear. You see.
Multiplayer is available immediately after passing the "Training".
Already available two network game modes: "Free" - the fight with other players for resources and "Classic " - reflection of attacks infected.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 6575282087079 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core i3 |
| Grafika (minimálna): | Nvidia GeForce gtx 750 |
| Pamäť (minimálna): | 6 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 14 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 7 |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i7 |
| Grafika (odporúčané): | Nvidia GeForce gtx 1060 |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 14 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 10 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
