WRC 7 (PC) Steam Key
Kód: 10000075071010Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000075071010 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Bigben Interactive |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel i3 4th generation @ 3.0GHz / AMD A8 or better |
| Grafika (minimálna): | Nvidia GT 730 / AMD HD 5600 or better |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 19 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows® 7 |
| Iné (minimálne): | directx: Version 11, soundCard: DirectX Compatible Soundcard |
| Procesor (odporúčaný): | Intel i3 6th generation @ 3.0GHz / AMD fx series @ 3.0 GHz |
| Grafika (odporúčané): | Nvidia GTX 780 / AMD R9 290 |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 19 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 10 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
