XCOM: Ultimate Collection (PC) Steam Key
Kód: 10000246154005Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000246154005 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | 2 GHz Dual Core |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA GeForce 8600 GT / ATI Radeon HD 2600 XT or greater |
| Pamäť (minimálna): | 2 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 20 GB HD space |
| Systém (minimálny): | Windows Vista |
| Procesor (odporúčaný): | 2 GHz Dual Core (Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or Athlon X2 2.7 GHz) |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA GeForce 9000 series / ATI Radeon HD 3000 series or greater |
| Pamäť (odporúčané): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 20 GB HD space |
| Systém (odporúčané): | Windows 7 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
