Yaiba: Ninja Gaiden Z (PC) Steam Key
Kód: 10000033129004Podrobný popis
Step into a living comic book in this new take on the Ninja Gaiden series. Brandishing his ninja sword and the mecha weapons in his cyber arm, Yaiba slaughters zombies with brutal, over-the-top abandon. Will you slice enemies to pieces, crush them with Yaiba's cyborg arm or just rip off a zombie’s arms to use as nunchucks?
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 6888338882833 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | KOEI TECMO GAMES CO., LTD. |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | V hre sa používa vulgárny jazyk |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | 2.5 GHz - Core 2 Duo / Athlon 64 x2 |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA GeForce 9800 |
| Pamäť (minimálna): | 3 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 7 GB HD |
| Systém (minimálny): | Windows XP (32-bit) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
