Yakuza Series - 20th Anniversary Bundle (PC) Steam Key
Kód: 10000514417001Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000514417001 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | SEGA |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | V hre sa používa vulgárny jazyk |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core i3-8100,3.6GHz or AMD Ryzen 3 2300X,3.5GHz |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA GeForce GTX960,4GB or AMD Radeon RX460,4GB or Intel Arc A380,6GB |
| Pamäť (minimálna): | 8 GB RAM |
| Systém (minimálny): | Requires a 64-bit processor and operating system OS: Windows 11 |
| Iné (minimálne): | Low 1080p@30FPS, requires a CPU with supports the AVX and SSE4.2 instruction set |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
