3DS Nintendogs+Cats-Toy Poodle&new Friends Select

Kód: NI3S507
€16,19 €13,49 bez DPH
Skladom (do 24h) (1 ks)

Simulátor pre Nintendo 3DS

Detailné informácie

Podrobný popis

O hre

Nintendogs + Cats je druhým vydaním série, ktorá sa svojho času stala bestsellerom na rodine vreckových počítačov Nintendo DS. Hra opäť vychádza v troch edíciách, ktoré sa od seba líšia obsiahnutými predmetmi a zvieracími rasami, ako už názov napovedá, ide o hru so psami a mačkami. Presnejšie, je to hra so šteniatkami a mačiatkami, o ktoré sa budete starať, hrať sa s nimi a vychovávať ich.

Sú ako živé

Užijete si grafické možnosti konzoly a špeciálne realistické3D efekt bez toho, aby ste museli nosiť špeciálne okuliare, budete mať pocit, že sa pozeráte cez okno do inej miestnosti vášho domova, kde bude vaše virtuálne zvieratko žiť a správať sa ako skutočné. Realistickú interakciu potom zabezpečuje ovládanie prostredníctvom dotykového displeja, analógovej páčkyCircle Pad a mikrofónu.

Každý pes a mačka sú iní, nenájdete dvoch rovnakých. Majú nádhernú srsť, sú roztomilé, rady sa túlia a ich telá akoby siahali do vášho sveta. Môžete ich pohladiť rukou, cez prednú kameru s rozpoznávaním tváre vedia rozoznať, či ste pri nich vy alebo cudzí človek, takže vás buď srdečne privítajú, alebo zašteknú. Môžete ich naučiť povely a triky, ktoré budú vykonávať, keď poviete slová, ktoré sa naučili, pri vyslovení ich mena sa vzpružia a pribehnú. Vďaka AR kartám, funkcii 3D kameryrozšírená realita, môžete pustiť svojho virtuálneho domáceho miláčika do svojho reálneho sveta a vytvoriť zábavné fotografie, ktoré sa uložia na pamäťovú kartu SD vo vnútri zariadenia.

Sociálne funkcie

Svojich domácich miláčikov môžete vziať aj na výlet do mesta, na hory alebo k moru. Môžete ich vziať so sebou na prechádzky a počítať si kroky, za ktoré budete odmenení celkovým počtom krokov, alebo môžete využiť službu StreetPass na stretávanie sa s hráčmi v okolí, ktorá funguje, aj keď je konzola zatvorená a spí.

Nintendogs + Cats je k dispozícii v troch edíciách: Golden Retriever & new Friends, French Bulldog & new Friends a Toy Poodle & new Friends exkluzívne pre Nintendo 3DS.

Hračka Pudlík a noví priatelia obsahuje:

pudlík

korgi

bradáč

boxer

bulteriér

labrador

shih-tzu

Jack Russell teriér

trpasličí špic

Dodatočné parametre

Kategória: 3DS
Hmotnosť: 0.1 kg
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: Simulátor

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: