ACER NTB Nitro V 17 AI (ANV17-41-R53A),Ryzen 7 260,17.3"FHD,16GB,512GB SSD,RTX 5050,W11H,Black
Kód: NH.QYSEC.006Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 4.06 kg |
| EAN: | 4711721042816 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ procesora: | AMD RYZEN AI 7 |
| Model procesoru: | AMD Ryzen 7 260 |
| Výkon CPU dle PassMark: | 28170 |
| Počet jader: | 8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5.1 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3.8 |
| TDP: | 35 |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5050 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 17.3 |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 2, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Numerická klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | 2.6 - 3 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
