ASUS ROG ZEPHYRUS G14/GA403GM-SY096W/AI9-465/14''/2880x1800/32GB/1TB/RTX 5060/W11H/Gray/2R
Kód: GA403GM-SY096WPodrobný popis
ASUS ROG Zephyrus G14 (2026) GA403GM-SY096W *Slash Lighting *Aura Sync *ROG Intelligent Cooling - Tri-Fan
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen AI 9 465 (10 jader, 20 vláken, 2,0/5,0 GHz, 24 MB cache)
Neurální procesor: AMD XDNA™ až 50TOPS
Paměť: 32GB LPDDR5X 7500 na základní desce
Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0)
Maximální velikost: 32GB
Pevný disk: 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Rozšiřitelné sloty pevného disku: 1x M.2 PCIe
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD (UHS-II)
Displej: 14'' 3K (2880x1800) antireflexní OLED 16:10, 120Hz, G-Sync, ROG Nebula DisplayHDR
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8GB GDDR7
Audio: 4x woofer se Smart Amplifier + 2x výškový reproduktor, Dolby Atmos, Hi-Res, 3x mikrofon, AI potlačení šumu mikrofonu
Web kamera: 1080p FHD IR
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: 1zónová RGB Chiclet
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7 802.11be 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB: *1x USB 4 (podpora DisplayPort™/napájení) *1x USB 3.2 Gen 2 typ C (podpora DisplayPort™/napájení/G-SYNC) *2x USB 3.2 Gen 2 typ A
Další porty: *1x čtečka karet microSD (UHS-II) *1x HDMI 2.1 FRL *1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) *1x napájecí konektor
Baterie: 73Wh, 4S1P, 4článková Li-ion
Napájení: 200W AC
Barva: šedá (Eclipse Gray)
Rozměry: 311x220x15,9-16,3mm
Hmotnost: cca 1,5kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://rog.asus.com/cz/laptops/rog-zephyrus/rog-zephyrus-g14-2026-ga403/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711636486132 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 9 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | ASUS ROG Zephyrus G14 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Asus |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 7500 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,5 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | GA403GM-SY096W |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,0 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 400 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 200 |
| Napájací konektor: | Rectangle Conn |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 220 |
| Šírka (mm): | 311 |
| Hĺbka (mm): | 15,9-16,3 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | AI9-465 |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,0 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 73 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | 2 měsíce |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
