ASUS TUF GAMING ATX 3.0 Gold 1000W modulárny zdroj
Kód: 90YE00S1-B0NA00Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: | Zdroje |
---|---|
Záruka: | Doživotná |
Hmotnosť: | 1.5 kg |
EAN: | 4711081786412 |
Konektor napájania MB (pin): | 20/24 |
Rozmery zdroja (šxvxh mm): | 150x150x86 mm |
Konektor napájení CPU (pin): | 2x 4+4pin |
Formát zdroja: | ATX 3.0 |
Vypínač napájania: | Ano |
Napájení na vstupu: | Full Range |
Konektor SATA 15pin (počet): | 5 |
Konektor PCI-Express celkem: | 5 |
Modulárna kabeláž: | Ano |
Účinnost zdroje: | 80PLUS Gold |
Výkon zdroja (W): | 1000 |
Herné prevedenie: | Áno |
Délka záruky: | 120 měsíců |
Konektor PCI-E 8pin (počet): | 4 |
Konektor Molex 4pin (počet): | 4 |
Konektor PCI-E 16pin (počet): | 1 |
Modelové označení: | ASUS TUF Gaming |
Balení zdroje: | Retail (s krabicí) |
Barva zdroje: | Černá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
FT
Frog Tech Tips
S obchodom som spokojný rýchle a bezproblémové doručenie mal som vyzdvihnutie v obchode a dodanie bolo do sľúbených 24h a cena za tovar jednoduchým slovom nádhera. Kupoval som monitor XIAOMI G27Qi ktorý v zelenom panáčiku stal 214,- Eur a v jame levovej som ho zohnal za 160,- Eur. Čo je v podstate doporučená cena výrobcu aj keď všade inde je cena výšia.
V prípade záujmu pozrieť aj recenziu na tento monitor skúste pozrieť na Youtube kanál FROG - TECH - TIPS alebo na FROG - TECH - TIPS - SK
A
Andrej
Maximálna spokojnosť s prístupom, aj komunikáciou. Aj keď som tovar musel bohužiaľ vrátiť kôli tomu, že môj počítač ho nepodporoval, peniaze mi boli pripísané na účet 2 dni po prijatí môjho balíka!! Určite tento eshop odporúčam, a rád si tam ešte v budúcnosti niečo objednám.
Čakal som dlhšie dodanie na Slovensky Shop za čo chválim. Lebo keď niečo chcete hrať chcete to hned
Original hra Bendy inc. maschine zakupena o polovicu lacnejsie ako cez Steam, pritom licencia a hra sa nahrala cez Steam. Vsetko funguje syn je spokojny, dorucenie do 1hod.
1OO % ALCOHOL
Super obchod
vrelo doporučujem
Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne hodnotenie a odporúčanie našej stránky.
Ak sa Vám všetko páčilo a čiastkové hodnotenia sú 100% nebolo by vhodnejšie dať aj celkové hodnotenie 100%? či len omyl?
S pozdravom
Team JAMALEVOVA.sk
Mohlo by Vás zaujímať