Brave Deeds of Rescue Team (PC) Steam Key
Kód: 10000506509001Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000506509001 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | 3 GHz processor |
| Grafika (minimálna): | GPU with at least 1,5 GB of VRAM |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 800 MB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 7 or later |
| Procesor (odporúčaný): | 3 GHz processor or better |
| Grafika (odporúčané): | GPU with at least 1,5 GB of VRAM or better |
| Pamäť (odporúčané): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 800 MB available space |
| Systém (odporúčané): | MacOS 10.13 or later |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
