Call of Duty: Advanced Warfare Day Zero Edition (PC) Steam Key
Kód: 10000047984009Podrobný popis
Call of Duty: Advanced Warfare, developed by Sledgehammer Games (co-developers of Call of Duty: Modern Warfare 3), harnesses the first three-year, all next-gen development cycle in franchise history.
Call of Duty: Advanced Warfare envisions the powerful battlegrounds of the future, where both technology and tactic have evolved to usher in a new era of combat for the franchise. Delivering a stunning performance, Academy Award winning actor Kevin Spacey stars as Jonathan Irons - one of the most powerful men in the world - shaping this chilling vision of the future of war.
The Call of Duty: Advanced Warfare Day Zero Edition includes:
- Two bonus weapons: AK-12G Assault Rifle and CROSSBOW-B2
- Advanced Arsenal: Bullet Brass Exoskeleton and EM1 Quantum directed energy weapon
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 5145847325642 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Activision |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | V hre sa používa vulgárny jazyk |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | Áno |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core i3-530 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 2.60 GHz |
| Grafika (minimálna): | 1 GB VRAM - NVIDIA GeForce GTS 450 / ATI Radeon HD 5870 |
| Pamäť (minimálna): | 6 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 55 GB HD |
| Systém (minimálny): | Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i5-2500K 3.30GHz |
| Grafika (odporúčané): | 4 GB VRAM - NVIDIA GeForce GTX 760 |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 55 GB HD |
| Systém (odporúčané): | Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
