CarX Drift Racing Online (PC) Steam Key
Kód: 10000083920022Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000083920022 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | CarX Technologies |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel i5 4590 or AMD Ryzen3 1200 |
| Grafika (minimálna): | 2 GB (GeForce 950GT / AMD R9 270) |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 6 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 7, 8, 10 |
| Iné (minimálne): | Broadband Internet connection |
| Procesor (odporúčaný): | Intel® Core™ I5-8300H @ 2.30GHz |
| Grafika (odporúčané): | Nvidia Geforce 1050GTX 4 Gb |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 6 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 7, 8, 10 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
