CarX Drift Racing Online (PC) Steam Key
Kód: 10000083920001Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000083920001 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | CarX Technologies |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | 2.66 GHz Intel Core 2 Duo E6700 or 3.00 GHz AMD Athlon 64 X2 6000+ |
| Grafika (minimálna): | 512 MB (GeForce 8800 GT / Radeon HD 2900 PRO) |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 2 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows Vista SP2 |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.60 GHz |
| Grafika (odporúčané): | GeForce GTX 650 Ti 1 GB, Radeon HD 7770 1 GB |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 2 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 7, 8, 10 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
