Doom: The Dark Ages - Pre-order bonus (PC) Steam Key
Kód: 10000511105003Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000511105003 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Bethesda Softworks |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | AMD Zen 2 or Intel 10th Generation CPU @3.2Ghz with 8 cores / 16 threads or better (examples: AMD Ryzen 7 3700X or better, or Intel Core i7 10700K or better) |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA or AMD hardware Raytracing-capable GPU with 8GB dedicated VRAM or better (examples: NVIDIA RTX 2060 SUPER or better, AMD RX 6600 or better) |
| Pamäť (minimálna): | 16 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 100 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 10 64-Bit / Windows 11 64-Bit |
| Iné (minimálne): | 1080p / 60 FPS / Low Quality Settings, NVME SSD storage required |
| Procesor (odporúčaný): | AMD Zen 3 or Intel 12th Generation CPU @3.2Ghz with 8 cores / 16 threads or better (examples: AMD Ryzen 7 5700X or better, or Intel Core i7 12700K or better) |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA or AMD hardware Raytracing-capable GPU with 10GB dedicated VRAM or better (examples: NVIDIA RTX 3080 or better, AMD RX 6800 or better) |
| Pamäť (odporúčané): | 32 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 100 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 10 64-Bit / Windows 11 64-Bit |
| Other (recommended): | 1440p / 60 FPS / High Quality Settings, NVME SSD storage required |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
