Dungeons 3 - Clash of Gods (PC) - Steam Key - CIS
Kód: 10000171777003Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000171777003 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Kalypso Media Digital |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Quad Core 2.8 GHz (i7 900 series) or 3.5 GHz AMD (FX 6000 series) |
| Grafika (minimálna): | AMD/NVIDIA dedicated graphic card, with at least 1024MB of dedicated VRAM and with at least DirectX 11 and Shader Model 5.0 support (AMD Radeon HD 7000 series and NVIDIA GeForce GTX 600 series) |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Systém (minimálny): | Ubuntu 16.04.3 LTS + SteamOS (latest) |
| Iné (minimálne): | directx: Version 11 |
| Procesor (odporúčaný): | Quad core 3.5 GHz or higher (Intel i5 4000 Series / AMD Ryzen 3 Series) |
| Grafika (odporúčané): | AMD/NVIDIA dedicated graphic card, with at least 3072MB of dedicated VRAM and with at least DirectX 11 and Shader Model 5.0 support (AMD R9 300 Series and NVIDIA GeForce GTX 900 Series or better) |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Systém (odporúčané): | Ubuntu 16.04.3 LTS + SteamOS (latest) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
