Genesis Holm 300 RGB - herný stôl

Kód: 231000003605
€166,30 €138,58 bez DPH
Skladom (do 24h)
RGB podsvietenie, 3xUSB 3.0, bezkáblová nabíjačka mobilov

Detailné informácie

Podrobný popis

Genesis Holm 300 RGB je jedinečný stôl určený pre hráčov hier, ktorý je vybavený množstvom dodatočných funkcií a praktických držiakov, vďaka čomu budete mať vaše príslušenstvo vždy po ruke. Naviac stôl obsahuje RGB podsvietenie, ktoré dáva najavo, že sa jedná o kútik skutočného hráča!

Odolná a stabilná konštrukcia
Bez rozdielu na to, akú bitku práve vedieš Genesis Holm 300 RGB ťa nikdy nenechá v štichu! Stabilná konštrukcia, odolné nohy a veľká doska s premysleným rozmiestnením dodatočných držiakov vytvárajú komfortné podmienky aj počas niekoľkohodinového používania. Doska stola je vyrobená z vysoko-kvalitného odolného MDF materiálu pokrytého laminovaným povrchom s karbónovým dizajnom, ktorá odlišuje Genesis Holm 300 RGB od bežných stolov dostupných na trhu.

Polička pre monitor
Stôl tiež obsahuje menšie poličku pre monitor, ktorá umožňuje umiestniť monitor vyššie a zaistiť správne držanie hlavy, čo znižuje únavu očí a krku pri častom používaní. Pod poličkou tým vznikne dodatočné úložisko pre príslušenstvo a drobnosti. Ak poličku práve nechcete používať, tak ju môžete jednoducho odskrutkovať a v prípade potreby znovu pripevniť.

Vstavaný USB rozbočovač a bezkáblová nabíjačka
Stôl Holm 300 RGB obsahuje hneď niekoľko praktických riešení, ktoré sú premyslene zakomponované do dosky stola. Jedným z nich je integrovaný rozbočovač s tromi portami USB 3.0, ako aj integrovaná bezdrôtová nabíjačka pre indukčné nabíjanie mobilných zariadení.

Cable management
Genesis Holm 300 RGB sa pýši vynikajúcim cable manažmentom, ktorý umožňuje prevziať plnú kontrolu nad všetkými káble a udržať na stole poriadok. Dôkazom toho je vyhĺbenie v zadnej časti dosky, ktoré umožňuje udržanie káblov klávesnice, myši a iného príslušenstva na svojom mieste. O poriadok v spodnej časti stola sa stará kovový držiak, ktorý vtesnať prepäťovú ochranu so všetkými káblami.

Praktické držiaky na príslušenstvo
Tak ako sa na hernej stôl patrí, Genesis Holm 300 RGB poskytuje množstvo praktických funkcií a držiakov, ktoré spríjemňujú používanie a umožňujú držať potrebné príslušenstvo na dosah ruky. Stôl Genesis obsahuje držiak na slúchadlá a gamepady, ale aj držiak na hrnček, či plechovku, vďaka ktorému chránime povrch stola pred poškodením a periférie pred náhodným poliatím kvapalinou. Montáž držiakov je univerzálny, takže si ich môžete nainštalovať na ľubovoľnej strane.

RGB podsvietenie
To, čo najviac odlišuje herný stôl Genesis Holm 300 RGB od bežných stolov, je plne ovládateľné LED podsvietenie s možnosťou nastavenia niekoľkých režimov a efektov. Pomocou pribaleného diaľkového ovládača môžete meniť farby, režimy, rýchlosť efektov a jas podsvietenia, čo vytvorí úžasnú a jedinečnú atmosféru, ktorá vás ponorí do virtuálneho herného sveta. Podsvietenie je umiestnené v spodnej časti dosky, čím neoslepuje užívateľa, ale vkusne osvetľuje priestor okolo stola.

Kľúčové vlastnosti:
 • doska stola vyrobená odolného MDF materiálu pokrytého laminovaným povrchom s karbónovým dizajnom
 • stabilná konštrukcia, odolné nohy a veľká doska s premysleným rozmiestnením dodatočných držiakov
 • menšie polička pre monitor
 • vedenie kabeláže a držiak na prepäťovú ochranu
 • integrovaný rozbočovač s 3 porty USB 3.0
 • integrovaná bezdrôtová nabíjačka pre mobilné zariadenia
 • RGB podsvietenie s diaľkovým ovládaním režimov a farieb
 • praktické držiaky pre slúchadlá, gamepady, hrnček alebo plechovku

Technická špecifikácia:
 • Materiál (doska): MDF
 • Materiál (konštrukcia): kov
 • Rozmery ŠxHxV: 120 x 60 x 75 cm
 • Farba: čierna
 • Rozbočovač USB: 3x USB 3.0
 • Maximálna prenos dát: 5 Gbps
 • Vstupné napätie bezdrôtové nabíjačky: 5V 2A
 • Výkon bezdrôtové nabíjačky: 10W

Dodatočné parametre

Kategória: Herné stoly
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: