Gigabyte GAMING/A16 CWHI3SK894SH/i7-13620H/16''/WUXGA/16GB/1TB/RTX 5070/W11H/Black/2R
Kód: GAMING A16 CWHI3CZ894SHPodrobný popis
Gigabyte GAMING A16 CWHI3CZ894SH
Operační systém: Windows® 11 Home
Procesor: Intel Core i7-13620H (10 jader - 6P + 4E, 16 vláken, P-core 2,4/4,9 GHz, E-core 1,8/3,6 GHz, 24 MB cache)
Paměť: 16GB DDR5-5200 SO-DIMM
Počet slotů (celkem/volných): (2/1)
Maximální velikost: až 64GB DDR5-5200 SO-DIMM
Pevný disk: 1TB SSD M.2 PCIe Gen4x4 NVMe
Sloty pevného disku: Dva sloty M.2 PCIe Gen4x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16'' 16:10 IPS WUXGA (1920x1200) 165Hz, 300nitů (typical), podpora MUX Switch
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Laptop GPU 8GB GDDR7
Audio: Reproduktory 2x 2W, Dolby Atmos®, mikrofon
Web kamera: HD 720p
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: 1G LAN
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (WIFI 6E 802.11ax 2x2 + BT5.2)
Konektory USB: * 1x Typ-A podpora USB2.0 * 2x Typ-A podpora USB3.2 Gen1 * 1x Typ-C USB3.2 Gen1 podpora DisplayPort™ 1.4 a Power Delivery 3.0
Další konektory: * 1x DC-in * 1x RJ-45 * 1x HDMI 2.1 TMDS * 1x 3,5mm audio jack s podporou kombinace mikrofon / sluchátka
Zabezpečení: TPM založený na firmwaru, podporuje technologii Intel® Platform Trust Technology (Intel® PTT)
Baterie: Integrovaná 76 Wh
Napájení: 150W AC Adaptér
Barva: Černá (Black Steel)
Materiál: Plast
Rozměry(ŠxHxV): 358,3 x 262 x 22,99 mm
Hmotnost: cca 2,2 kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4719331765460 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i7 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Gigabyte GAMING |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Gigabyte |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5200 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Materiál: | Plast |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,2 |
| Farba: | Černá |
| Model: | A16 CWHI3CZ894SH |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,4 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 8 GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 165 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 2 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 150 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 22,99 |
| Šírka (mm): | 358,3 |
| Hĺbka (mm): | 262 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | i7-13620H |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| TCO Certified: | Ne |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,9 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 76 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
