Hearts of Iron IV - Ultimate Bundle (PC) Steam Key
Kód: 10000270167003Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000270167003 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Paradox Interactive |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core 2 Quad Q9400 @ 2.66 GHz / AMD Athlon II X4 650 @ 3.20 GHz |
| Grafika (minimálna): | ATI Radeon HD 5850 or NVIDIA GeForce GTX470 with 1GB VRAM |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 2 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 7 64-bit or newer |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i5 750 @ 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 955 @ 3.20 GHz |
| Grafika (odporúčané): | ATI Radeon HD 6950 or NVIDIA GeForce GTX570 with 2GB VRAM |
| Pamäť (odporúčané): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 2 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 7 64-bit or newer |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
