HP/732pk/31,5''/IPS/4K UHD/60Hz/5ms/Gray/3R
Kód: 8Y2K9AA-ABBPodrobný popis
HP Series 7 Pro 31.5 inch 4K Thunderbolt 4 Monitor - 732pk *IPS Black *4K UHD Resolution *VESA DisplayHDR™ 400 *HP Eye Ease *KVM switch *Picture-in-Picture, Picture-by-Picture *Flicker-free
Typ obrazovky: IPS Black
Podsvícení: Edge-lit
Úhlopříčka [palce]: 31.5''
Rozlišení: 4K UHD (3840 x 2160)
Rozteč bodu [mm]: 0.18
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-glare
Kontrast: 2000:1
Odezva [ms]: 5ms GtG (with overdrive)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Konektory: *DisplayPort™: 1 DisplayPort™ 1.4 *DisplayPort™ Out: 1 DisplayPort™ 1.4-out *HDMI: 1 HDMI 2.0 *HDCP: Yes, DisplayPort™ and HDMI *USB Type-C® Video Input & Data Transfer: 1 Thunderbolt™ 4.0 (40Gbps signaling rate) with USB Type-C® 5Gbps signaling rate (Up to 100W USB Power Delivery, Alt Mode DisplayPort™ 1.4) *USB Type-C® Data Transfer Only: 1 USB Type-C® 5Gbps signaling rate (Up to 15W USB Power Delivery) *USB- A: 4 USB Type-A 5Gbps signaling rate *USB-B (Hub enablement): 1 USB-B *ETHERNET: 1 RJ-45 (10/100/1000 Mbps)
Napájení: 100 - 240 VAC 50/60 Hz, interní
Spotřeba [W]: 48 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Montáž na zeď: 100 x 100 mm (bracket included)
Naklápění monitoru: Height Adjust/Tilt/Swivel/Pivot
Barva: Black, Gray
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 713,5 x 604,9 x 217
Hmotnost [kg]: 8.77 kg
TCO Certified: Ano
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 197498471358 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 2 000:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,18 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 713,5 x 604,9 x 217 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 31,5 |
| Model: | 732pk |
| Doba odezvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Power Delivery: | Ano |
| PIP (Picture in Picture): | Ano |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 48 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | HP |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D1024120094 |
| Výkon Power Delivery (W): | 100 |
| Barva: | Šedá |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Skript popis |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
