HP HyperX CLOUD ALPHA Wireless - Gaming Headset - Červený
Kód: 4P5D4AAPodrobný popis
Baterie s výdrží 300 hodin*. Dvě komory. Žádné dráty Získejte obrovskou výdrž baterie až 300 hodin a můžete hrát déle než týden, aniž by se baterie vybila. Dokončujte multi-herní kampaně bez nutnosti nabíjení a užívejte si každou minutu v pohodlí díky bezdrátovým sluchátkům Cloud Alpha s náušníky z plyšové paměťové pěny HyperX a prodyšné koženky. Měniče Dual Chamber Drivers HyperX přenáší neuvěřitelně čistý zvuk, protože systém dvou komor odděluje střední a vysoké tóny od nízkých basů. Při kombinaci se softwarem DTS® Headphone:X®** Spatial Audio, který nabízí přesnou lokalizaci zvuku a obklopující prostorový zvuk, můžete uniknout do světa fantazie ve své oblíbené hře nebo zůstat plně soustředěni na soupeření. Kontrolujte životnost baterie, nastavení ekvalizéru a získejte přístup k dalším možnostem přizpůsobení díky uživatelsky příjemnému softwaru HyperX NGENUITY. • Baterie s výdrží až 300 hodin* • DTS® Headphone:X®** Prostorové audio • Měniče Dual Chamber Drivers HyperX • Pohodlí a odolnost typické pro HyperX • Integrované prvky ovládání audia • Odnímatelný mikrofon potlačující šumy s LED kontrolkou • Kompatibilní se softwarem NGENUITY • Kompatibilní s PC * Bluetooth® je ochranná známka v držení příslušného vlastníka a využívaná společností HP Inc. na základě licence. ** Skutečná životnost baterie se při používání může lišit a se s používáním postupem času přirozeně snižuje. *** S nainstalovaným držákem na telefonDodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| EAN: | 196188046036 |
| Bezdrôtové sluchátka: | Ano |
| Konštrukcia: | cez hlavu (náhlavné) |
| Mikrofón: | Áno |
| Typ bezdrôtového pripojenia: | bezdrátové USB |
| Napájací konektor: | USB |
| Barva: | Černá-červená |
| Účel: | Herní |
| True Wireless: | Ne |
| Priestorový zvuk (slúchadlá): | 2.0 (stereo) |
| Noise canceling (okolitý hluk): | Ano |
| Výdrž batérie (pri bezkáblových): | 16h a více |
| Citlivosť: | 103 dB / mW |
| Frekvenčný rozsah [Hz]: | 15 - 21 000 Hz |
| Herné prevedenie: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
