Portable USB-C Hub EURO
Kód: B8SV8AA-ABBPodrobný popis
Prenosný rozbočovač USB-C HP
Parametre
| Minimálne požiadavky na systém | USB Type-C (napájanie cez USB, DisplayPort™ v alternatívnom režime) |
|---|---|
| Hardvérová kompatibilita | USB Type-C |
| Rozmery (š x h x v) | 119,6 x 39,9 x 14,9 mm |
| Hmotnosť | 60 g |
| Záruka | Štandardná dvojročná obmedzená záruka HP |
| Obsah balenia | Záručný list; Príručka so stručným návodom; Rozbočovač |
| Krajina pôvodu | Vietnam(ABB, ABA, UUF) |
| Poznámka [01] | [1] Kompatibilné s väčšinou zariadení USB-C. |
| Poznámka [02] | [2] Skutočná priepustnosť sa môže líšiť. |
| Poznámka [03] | [3] Podpora viacerých operačných systémov pre systémy Windows 10, Windows 11, MacOS, ChromeOS (certifikácia Works with Chromebook), iOS, Linux a AndroidOS. Testovanie na zariadeniach iných výrobcov vykonalo laboratórium tretej strany. |
| Poznámka [04] | [4] Recyklovaný plast je vyjadrený ako percento z celkovej hmotnosti plastu. Recyklovaný materiál od spotrebiteľov vychádza z definície uvedenej v norme EPEAT pre počítače a norme IEEE 1680.1-2018. |
| Poznámka [05] | [5] Certifikát Forest Stewardship Council (FSC) znamená, že všetky súčasti pochádzajú zo zodpovedne obhospodarovaných lesov, čo je prínosom pre životné prostredie. |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt sa môže líšiť od obrázku. |
| Právne upozornenie [01] | [6] Splnenie štandardov kompatibility so zariadeniami Chromebook testovala spoločnosť Google. |
| Právne upozornenie [02] | [7] Tento produkt pracuje so zariadeniami podporujúcimi najnovšiu verziu systému Chrome OS a bol certifikovaný tak, aby vyhovoval štandardom kompatibility spoločnosti Google. Spoločnosť Google nezodpovedá za prevádzku tohto produktu ani za jeho súlad s bezpečnostnými požiadavkami. Chromebook a značka Works With Chromebook sú ochranné známky spoločnosti Google LLC. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Huby a doky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| EAN: | 198990565415 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Počet USB-A: | 2 |
| LAN: | 1Gbps |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
